YÜKLENİYOR

SliderNext Yeni Nesil Sürme Sistem

Tecglass Katlanabilen Cam Balkon

Panoramik Görüntü ve Yüksek Güvenlik Olanağı

Son dönemde cambalkon sistemleri arasında SliderNext Yeni Nesil Sürme sağladığı avantajlarla öne çıkmaktadır. Birbirini tamamlayan cam panelleri sayesinde ev ve ofisinizin görüş açısı kapanmaz.

Çevreden Gelen Sesleri Engeller

Kusursuz hareket fonksiyonlarına sahip kanatlarda yer alan fırça sistemiyle dışarıdaki gürültünün önüne geçilir. Bu sayede dışarıdan gelen sesleri izole ederek içeri girmesini önler.

Çoklu Seçenekleriyle Akıllı Kilit Sistemi

Kullanım alışkanlığına bağlı olarak köşe, yan ve orta kilit özellikleri tercih edilebilir. Bu sayede her bir cam panel bağımsız olarak harekete geçirilir.

Hava, Su ve Gürültü Geçirmezlik

Tecglass olarak uzman ekibimizle yaşam alanlarınızı daha konforlu hale getiriyoruz. Albert Genau güvencesi ile yüksek izolasyon özelliğine sahip mekanlar tasarlıyoruz. Yağmur, rüzgar ve sesleri büyük ölçüde kesmektedir.

Kesintisiz Panoramik Görüntü 

Ayarlanabilir profillere sahip SliderNext Yeni Nesil Sürme Sistemi sayesinde görüş alanınızı koruyarak aydınlık ve ferah alanlar kazandırıyoruz.

Pratik Kullanım ve Kolay Temizleme Özelliği

Kullanıcılar tarafından merak edilen ve sıkça sorulan sorular arasında yer alır. Cam yüzeylerin üst üste gelme sorunu yaşanmaması nedeniyle kolaylıkla temizlik ve bakım işlemlerini yapabilirsiniz.

Avrupa Birliği Testi Sertifikalarımız

SliderNext Yeni Nesil Sürme Sistem
SliderNext Yeni Nesil Sürme Sistem
SliderNext Yeni Nesil Sürme Sistem
SliderNext Yeni Nesil Sürme Sistem
SliderNext Yeni Nesil Sürme

Tecglass ve Dahası...
Ferah Bir Görünüm Elde Edin

Yaz ve kış mevsimlerinde kullanım kolaylığı sağlayarak alternatif mekanlar oluşturuyoruz. Tecglass olarak uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile cam ve tavan tasarımlarında stratejik çözüm olanakları sunuyoruz.

Dış Etkenlere Karşı Dayanıklı Mekanizma

SliderNext Yeni Nesil Sürme ile beraber son teknolojik imkanlardan yararlanılır. Bu nedenle ses ve ısı yalıtımı oluşturularak daha konforlu bir alan haline gelir.

Aynı Profil ile Farklı Tasarım Seçenekleri

Eşikli – eşiksiz ve çıtalı – çıtasız olarak farklı tasarım opsiyonları bulunur. İzolasyon derecesi ve kullanıcıların istekleri doğrultusunda 8 ayrı sürme sistem elde edilmektedir.

Teras ve Açık Alanlarda Estetik Görünüm

Restoran ve cafelerde sıklıkla tercih edilen bir üründür. Estetik anlamda mekana yenilikçi bir hava katmaktadır. Cambalkon sistemleri arasında mimari sorunlara yönelik çözüm önerisi niteliğindedir.

SliderNext

Teknik Özellikler

5 Farklı Kilit Seçeneği

Yüksek güvenlik önlemlerini sağlamak için Kancalı, İspanyolet, Barelli, Havuz ve Tak-Çıkar adı verilen 5 ayrı sistem bulunur.

Özel Tasarım Profiller

Tecglass olarak profesyonel saha ekibimiz ile mekana özel 10 mm ile 20 mm arasında değişen profil uyguluyoruz. SliderNext Yeni Nesil Sürme Sistemi farklı alanlara göre tasarlanabilir.

Hızlı ve Güvenilir Montaj

Uzman ve deneyimli ekibimiz tarafından Albert Genau güvencesi altında bütün aksesuarlar eksiksiz bir şekilde kurulum noktasına taşıyoruz

Değişken Eşik Yüksekliği

Teras, balkon ve kış bahçesinin yapısal özelliklerine göre eşik ayarlaması yapılır. Hangi amaçla kullanacağınıza bağlı olarak SliderNext içerisinde yer alan materyaller uyarlanabilir.

Kesintisiz Görüş Alanı

Cam panellerin birbirini tamamlaması sebebiyle panoramik manzaraya sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda kişilere estetik alanlar yaratması sebebiyle tercih edilen bir üründür.

Isı ve Ses İzolasyonu

Dışarıdan maruz kalınan ses ve ısı gibi etkenleri önleme özelliğine sahiptir. Gizli fırçalarıyla beraber cam kanatlar pürüzsüz bir şekilde kapanabilir.

Tecglass Cam Balkon Sistemleri ile Hayata Şeffaf Bir Duvar Örün

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin

Sıkça Sorulan Sorular

Katlanır Cam Balkon mu Sürgülü Cam Balkon mu?

Üst katlardaki daireler ve metrekare açısından küçük alanların katlanır cam balkon sistemi tercih etmesini öneriyoruz. Bakım ve temizlik kolaylığı bakımından da avantaj sağlar.

Sürme cam sistemleri nedir?

SliderNext Yeni Nesil Sürme sisteminin iç kısmında ray mekanizması üstünde hareket edebilme özelliğiyle öne çıkmaktadır.

SliderNext Yeni Nesil Sürme Sistemin tercih edilme sebepleri nelerdir?

Panoramik görüntü ile beraber ısı – ses izolasyonu olanağı bulunur. Akıllı kilit sistemi sayesinde ihtiyacınıza göre uyarlanabilir.

Kullanılan materyaller dayanıklılık açısından uzun ömürlü müdür?

Tecglass farkı ve Albert Genau güvencesiyle yağmur, rüzgar gibi dış etkenlerden zarar görme olasılığı düşüktür. Ev, ofis ve restoranlarda uzun yıllar kullanıma elverişlidir.

Demonte Gönderim Avantajı

Dünyanın dört bir yanındaki iş ortaklarımıza ve müşterilerimize bütün cam sistemlerini dilerseniz demonte halde %100 montaja uygun olarak gönderiyoruz.

Demonte cam balkon siparişleriniz öncelikle fabrikalarımızda montajlanır ve sizin de zorlanmadan kurabileceğiniz şekilde kurulum kılavuzu ile %100 montaja uygun demonte halde gönderilir. Montaj işlemini siz tarafınızca bizden bilgi ve destek alarak kolayca yapabilirsiniz.

Telefon

+90 212 871 71 94

Email

info@tecglass.com.tr

Fiyat Hesapla