YÜKLENİYOR

Momentum

Kolay Katlanabilir Cam Sistemi

Senkronize şekilde çalışan hareketli cam sistemi estetik bir görünüm ve konfor sunar. Özel olarak hazırlanan tekerlek yapısı ile kullanımı kolay bir tasarıma sahiptir. Paneller tüm mekanlara entegre edilebilir. Camların açık olması durumunda mekan içerisinde kısıtlama durumu gerçekleştirmez.

Sistem Nasıl Çalışır?

Momentum serisi, katlanabilir cam sistemler arasında kullanım kolaylığı bakımından öne çıkar. Aynı zamanda estetik anlamda mekan sahiplerinin arzu ettikleri görünüme ulaşılır. Alan olarak az yer kaplaması ve benzeri çeşitli avantajları bulunur.

Senkronize katlanır sistemler üst kısımda tek noktada birbirine bağlı konumdadır. Yatay şekilde hareket ettirilmesi durumunda menteşe kısımlarından katlanarak kapanmaktadırlar. Tüm paneller tek bir yerde toplanmaktadır.

Kullanım Alanları 

Alışveriş merkezi, restoran, kafe ve çalışma alanlarında sıkça kullanılmaktadır. Yeni nesil kilitleri sayesinde paneller rahatlıkla konumlandırılabilir. Estetik ve mimari anlamda da alternatif çözüm olanaklarından biridir. Kapalı haldeyken söz konusu alanı dış etkenlerden koruma özelliğine sahiptir.

Momentum

Tecglass ile Kendinize Keyifli Alanlar Yaratma Vakti

Estetik Taşıyıcı Teker

Tecglass ürünlerinde kullanılan tekerlekler sağlamlık ve paslanmazlık başarıları ile kendilerini kanıtlamışlardır.

Güvenilir Sağlam Profiller

Profillerimiz güvenlik açısından kendini kanıtlamış ve uzun süreli kullanımlarda zarar görmeyecek yapıdadır.

Yer Kilitleri

Hareketli katlanır cam sistemlerinde kilit işlemi yer aracılığı ile gerçekleşir. Bu sistemin içerisine kir doluşmamasını sağlayan engelleyici katman bulunur.

Kolay Kilitleme

Panellerin alt bölgesine yerleştirilen kilitler ayaklar yardımı ile kolayca açılıp kapanabilmektedir.

Katlanan Menteşe

Katlanabilen menteşeler sayesinde cam panellerin birbirine entegre şekilde kapanma işlemi sağlanmaktadır.

Gizlenebilir Konumlandırma

Tecglass mekanın uygunluğu baz alınarak gerekli yerlere gizlenme işlemi yapılabilmektedir.

Paslanmaz Yapılar

Kullanılmakta olan aksesuarlarımızda paslanmaya karşı özel koruma yöntemleri geliştirilmiştir. Bu aksesuarlar uzun süreli kullanım avantajı sağlamaktadır.

Demonte Gönderim Avantajı

Dünyanın dört bir yanındaki iş ortaklarımıza ve müşterilerimize bütün cam sistemlerini dilerseniz demonte halde %100 montaja uygun olarak gönderiyoruz.

Demonte cam balkon siparişleriniz öncelikle fabrikalarımızda montajlanır ve sizin de zorlanmadan kurabileceğiniz şekilde kurulum kılavuzu ile %100 montaja uygun demonte halde gönderilir. Montaj işlemini siz tarafınızca bizden bilgi ve destek alarak kolayca yapabilirsiniz.

Telefon

+90 212 871 71 94

Email

info@tecglass.com.tr

Fiyat Hesapla