YÜKLENİYOR

Katlanabilen Cam Balkon Sistemleri

Tecglass Katlanabilen Cam Balkon

Isıcamlı Balkon Sistemleri İle Mevsimlerin Keyfini Sürün!

Isıcam cam balkon sistemleri sayesinde huzurlu bir yaşam sizleri bekliyor. Özel ısı yalıtımlı katlanabilir raylı camlar üst düzey ısı yalıtımı ve konfor sağlar. Özgün tasarım sayesinde gökyüzünden ayrı kalmayın.

Rakiplerine Göre 5 Kat Daha Fazla Isı Yalıtımı

Yüksek oranda ısı yalıtımı sağlayan 5 katlı cam sistemi her mevsim yüksek konfor sağlar. Isıcam teknolojisi sayesinde yaz ayları serin, kış ayları daha sıcak. Yüksek ısı yalıtımı ile kış aylarında bile balkonunuzun keyfini çıkarın.

Yeni Nesil Kilit Sistemi ve Özgün Tasarım

Can alıcı renkler ve güncel kilit sistemleri ile güvenilir ve kullanışlı bir tasarıma sahip olun. İspanyolet stile sahip cam balkonlar normale göre daha üst düzey performans sağlamaktadır. Katlanabilir kapı kolları sayesinde çocuklar için özel güvenlik önlemi alınmaktadır.

Üst Düzey Dayanıklılık

Tecglass cam balkon sistemleri gerekli tüm testlere tabi tutulmuş ve üstün başarı, performans sonucunda müşterilerimize sunulmuştur. Üst düzey yağmur, hava ve ses yalıtımı testleri sayesinde balkonunuzu her mevsim yaşamınıza dahil edin.

Yüksek Kaliteli Paslanmaz Tekerlekler

Cam balkonların en önemli parçalarından biri olan tekerlekler uzun süreli gerekli paslanmalara karşı dayanıklıdır. Tüm sağlamlık testleri yapılan bu tekerlekler kullanıcılara uzun süreli bir deneyim sağlar.

Balkonlarınız İçin Özel Tasarım

Yüksek kaliteli cam tavanlar balkonunuz da gerekli konsepti yaratmanıza öncü olur. Cam panelleri tam boy bölme olarak kullanma olanağı sağlar.

Avrupa Birliği Testi Sertifikalarımız

Katlanabilen Cam Balkon Sistemleri
Katlanabilen Cam Balkon Sistemleri
Katlanabilen Cam Balkon Sistemleri
Katlanabilen Cam Balkon Sistemleri
Katlanabilen Cam Balkon Sistemleri

Tecglass ve Dahası...
Ferah Bir Görünüm Elde Edin

Tecglass cam balkon sistemleri istenildiği zaman tam olarak açılabilir. Tüm açılara ayak uydurabilen tasarım sayesinde direklere ihtiyaç duyulmaz. Bu sayede ferah bir balkona sahip olabilirsiniz.

Jaluzi Perde Sistemi

İsteğiniz doğrultusunda cam balkonlarınıza Jaluzi sistemi entegre edebilirsiniz. Perde kullanımına ihtiyaç duymadan estetik biçimde karanlık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Rüzgar Kilitleri

Bir çok parçayı bir arada tutmaya olanak sağlayan bu rüzgar kilitleri yüksek rüzgarlarda olası riskleri ve kapanmaları önleyen bir sistemdir.

Katlanabilen Cam Balkon Sistemleri

Teknik Özellikler

Çocuklar İçin Emniyet Kilidi

Küçük bireylerimizin sağlığını önemsiyoruz. Menteşeli paneller üzerine entegre edilen bu sistem sayesinde çocuklarınız güvende.

Yükseklik Ayarlı Profiller

Ayarlanabilir profiller sayesinde her yüzeyde başarılı sonuçlar elde edin. Hızlı ve garanti çözümler için Tecglass firmamızı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Kalın ve Kaliteli Cam Çeşitleri

Malzeme kalitesi olarak en yüksek kalitedeki malzemeleri müşterilerine sunan Tecglass konseptinize uygun cam çeşitleri ile modern görünümler elde edin.

Özgün Hareket

Kaliteli mühendislik ürünü olan tekerlekler paslanmaya karşı dayanıklıdır. Kaliteli tekerlekler sayesinde tüm ürünlerimiz güvenli şekilde hareket eder.

Su Aktarım Sistemi

Tahliye sistemleri sayesinde dışarıdan su ve hava girişi engellenmektedir. Bu profiller kozmetik ve güvenlik açısından olumlu sonuçlar doğurmaktadır.

Özel Kilit Mekanizmaları

Kilit mekanizmaları sayesinde belirli alanlara geldikleri zaman otomatik olarak kilitlenmektedir. Bu sayede yerinden oynama ve açılma engellenmektedir.

Tecglass Cam Balkon Sistemleri ile Hayata Şeffaf Bir Duvar Örün

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin

Sıkça Sorulan Sorular

Cam balkonlar standart ölçülerde midir?

Tecglass cam balkonlar istenilen ve balkonunuz için özel olarak tasarlanabilir

Cam balkonlar su sızdırır mı?

Tecglass cam balkonlar özel yapıları sayesinde su sızdırma oranı %99 olarak düşürülmüştür. Bu durum çeşitli hava koşulları ve bulunan yüzeyin durumuna göre değişiklik göstermektedir.

Oval bir balkona sahibim cam balkon yaptırabilir miyim?

Evet, özel olarak alınan ölçüler sayesinde oval yüzeylerde güvenli bir şekilde cam balkonunuzu kullanabilirsiniz.

Cam balkonlar çocuklar için güvenli midir?

Menteşe üzeri panellerde çocuk kilitleri uygulanabilmektedir. Çocuklar için oldukça emniyetli olan bu paneller için özel kilit sistemleri bulunmaktadır.

Cam balkonlarda paslanma durumu gerçekleşir mi?

Özel olarak kullandığımız malzemeler sayesinde cam balkonlarda paslanma durumu görülmemektedir. Yüksek kaliteli malzemeler uzun süreli kullanımlar için uygudur.

Cam balkonlar ısı ve ses yalıtımı sağlar mı?

Özel olarak yapılan cam balkonlarımız ısı ve ses yalıtımı konusunda oldukça kuvvetli sonuçlar çıkartmaktadır.

Demonte Gönderim Avantajı

Dünyanın dört bir yanındaki iş ortaklarımıza ve müşterilerimize bütün cam sistemlerini dilerseniz demonte halde %100 montaja uygun olarak gönderiyoruz.

Demonte cam balkon siparişleriniz öncelikle fabrikalarımızda montajlanır ve sizin de zorlanmadan kurabileceğiniz şekilde kurulum kılavuzu ile %100 montaja uygun demonte halde gönderilir. Montaj işlemini siz tarafınızca bizden bilgi ve destek alarak kolayca yapabilirsiniz.

Telefon

+90 212 871 71 94

Email

info@tecglass.com.tr

Fiyat Hesapla