YÜKLENİYOR

Hakkımızda

Hakkımızda

Sektöründe başarılı işlere imza atmış bir yapı olarak müşterilere sunduğu olanaklar sayesinde emin adımlarla yoluna devam eden Tecglass sunduğu çözümler sayesinde adından sıkça söz ettiriyor. 30 yılı aşkın deneyim ve güvenilir kadrosu ile cam balkon, katlanır cam sistemleri ve küpeşte sistemleri gibi geniş ürün yelpazesine sahip bir firma olarak müşterilerinin talepleri doğrultusunda en hızlı, güvenilir ve kullanışlı ürünler sunmayı görev edinmiştir.

Yenilikçi ve modern tasarım anlayışıyla yoluna devam eden, her projede özgün imzalar atmakta kararlı olan Tecglass kullanılan plaka ve ürünleri müşterilerine ulaştırırken uygun ve kaliteli bir hizmet sunmayı hedefliyor. 60’tan fazla ülkede hizmet veren ve özel mühendisleri sayesinde her anlamda başarılı bir hizmet sunan proje geliştirme ve uygulama aşamasında tüm detaylara dikkat ederek çalışan bir yapı olmakla birlikte etik ve ahlaki değerlere son derece titizlikle tutunmuş bir yapıdan oluşmaktadır.

Cam sistemlerinde Dünyanın En İyisi Olan AlbertGenau Firmasının Bayisi olarak sizlere en iyi hizmeti vermenin gururunu yaşıyoruz.

Hakkımızda
Misyon

Güvenlik unsurlarını ön planda tutarak üretmiş olduğumuz ürünleri müşterilerimize en hızlı ve doğru adımlarla ulaştırmaktan mutluluk duyuyoruz. Üstün kalite anlayışı ve profesyonel kadromuz ile işimizi en doğru şekilde satış öncesi ve sonrası her anınızda yanınızdayız.

Vizyon

Kaliteli, yenilikçi bir hizmet anlayışıyla ilerlediğimiz bu yolda müşterilerimize en uygun alanı yaratmayı kendimize görev edinmiş ve bu hedefte doğru adımlarla giden bir marka  olarak gün geçtikçe büyüyor ve emin adımlar atarak ilerliyoruz.

Tecglass Cam Balkon Sistemleri ile Hayata Şeffaf Bir Duvar Örün

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin

Galeri

Katlanabilen Cam Balkon Sistemleri
Hakkımızda
Isıcam Özellikli Slide Master Sürme
Hakkımızda
Kış Bahçesi Cam Mekan
Hakkımızda
Giyotin Cam Sistemi
Hakkımızda
Vitrin Sistemleri
Hakkımızda
Cambalkon
Hakkımızda
Telefon

+90 212 871 71 94

Email

info@tecglass.com.tr