YÜKLENİYOR

Cam Balkon Fiyat Hesaplama

Cam Balon Fiyat Hesaplama Ayarlama Detayları
Cam Balkon Fiyat Hesaplama

Cam Balkon Fiyat Hesaplama

Cam balkon fiyat hesaplama yapılabilmesi için metrekare bazında hesaplama yapılabilir. Cam balkon fiyatları çıkartılma aşamasında  balkonunuzun toplam uzunluğu ile yüksekliği çarpılarak balkon metrekaresi elde edilmektedir.

Bu durum dışında cam balkon sistemi içerisinde kullanılacak ek plaka ve materyaller için ayrı fiyatlandırma yapılır. Beklenti ve isteklerinizi doğrultusunda detaylandırılma sonrasında cam balkon fiyatına ulaşmanız mümkündür.

Cam Balkon Fiyatlarını Neler Etkiler?

  • Cam balkon sistemlerinde çeşitli opsiyonlar bulunmaktadır. Katlanır, damplerli, sürme ve ısıcamlı gibi bir çok çeşit bulunmaktadır.
  • Cam balkon fiyatı hesaplaması yapılırken balkonunuzun yüzeyi ve ihtiyaç duyulan ürünler hesaplanarak bir fiyat çıkartılmaktadır.
  • Isıcamlı cam balkon ve çeşitli cam seçenekleri fiyatlarda çeşitli opsiyonlar oluşturmaktadır.
  • Kullanılmakta olan cam balkon profilleri fiyat konusunda önemli etkileri bulunmaktadır.
  • Kullanılan malzemelerin kaliteli olması uzun süreli bir kullanım durumu oluşturacaktır.
  • Bu profillerin yapıları ve yüzey farklılıkları çeşitli değişikliklere neden olmaktadır. Tercihe göre ahşap desenli ve renk farklılıkları fiyat durumunu etkilemektedir.
  • Cam balkon işlemi aşamasında kullanılacak cam materyelleri çeşitli değişiklikler sağlamaktadır.
  • Yüzey üzerine oturtulmakta olan cam balkon tekerlek aksamları fiyat konusunda önemli değişikliklere yol açmaktadır.
  • Balkonunuzun şekli fiyat konusunda çeşitli değişikliklere yol açmaktadır. Oval balkonlar ve fazladan köşeli alanlar ekstra malzeme kullanımına neden olabilir.

Demonte Gönderim Avantajı

Dünyanın dört bir yanındaki iş ortaklarımıza ve müşterilerimize bütün cam sistemlerini dilerseniz demonte halde %100 montaja uygun olarak gönderiyoruz.

Demonte cam balkon siparişleriniz öncelikle fabrikalarımızda montajlanır ve sizin de zorlanmadan kurabileceğiniz şekilde kurulum kılavuzu ile %100 montaja uygun demonte halde gönderilir. Montaj işlemini siz tarafınızca bizden bilgi ve destek alarak kolayca yapabilirsiniz.

Telefon

+90 212 871 71 94

Email

info@tecglass.com.tr

Fiyat Hesapla