ЗАГРУЗКА

Montaj Nedir

Детали корректировки расчета цены стеклянного шара
Montaj Nedir

Demonte Gönderim

Tecglass, cam balkon sistemleri alanında sunduğumuz geniş ürün yelpazemiz dışında müşterilerimize demonte olarak da gönderim sağlamaktayız. Geniş ürün yelpazemizden seçeceğiniz cam balkon sistemlerini demonte olarak İstanbul içi adresinize teslim ediyoruz. İstanbul dışı demonte gönderimde ise müşteri memnuniyetini ön planda tutarak seçilen ürünü sandıklama yapıyor ve karşı tarafa ödemeli olarak sorunsuz bir şekilde iletiyoruz.

Montaj Süpervizörlüğü

Tecglass cam balkon sistemlerimizden seçtiğiniz ürünü montaj süpervizör desteği ile oldukça kısa sürede kurmaktayız. Ürününüzün elinize ulaşması ardından süpervizör desteği ile kurulum sürenizi kısaltmaya yardımcı oluyor ve kurulum esnasında oluşabilecek olası hataların önüne geçerek cam balkon sistemini güvenilir bir şekilde kurulmasına olanak sağlıyoruz.

Cam Montaj Hizmeti

Tecglass, sunmuş olduğu geniş ürün yelpazesi dışında yüksek kalite standartlarında cam montaj hizmeti de sağlamaktadır. Cam balkon sistemleri alanında sektörde yenilikçi adımlara imza atan Tecglass, modern tasarımları uzun soluklu kullanabilmeniz için cam montaj hizmetini alanında uzman, profesyonel montaj ekibi tarafından gerçekleştirmektedir.

Cam montajı, tercih edilecek ürüne bağlı olarak farklılık gösterebilir. Cam balkon sistemi ürünlerimizden;

  • Katlanabilen Cam Balkon Sistemleri,
  • Isıcamlı Alüminyum Katlanır Doğrama,
  • Eşiksiz Katlanır Cam Balkon,
  • Tiara Twinmax Isı Camlı Balkon,
  • Giyotin Cam Balkon,
  • Isıcam Özellikli Slide Master Sürme,
  • Giyotin Cam Sistemi,
  • Silinebilen Tam Balkon Giyotin Sistemi,
  • Hareketli Cam Sistemler,
  • Pergola Tente Cam Tavan gibi en sevilen ve en çok tercih edilen ürünlerimizin montajını kaliteli ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Profesyonel montaj ekibimiz tarafından titizlikle uygulanan cam montaj hizmetimiz için öncelikli olarak güvenlik önlemlerini almaktayız. İlerleyen süreçte müşterilerimizin seçtiği cam balkon sisteminin titizlikle montajını gerçekleştirmekteyiz. Sektörde 30 yılı aşkın tecrübesi ile faaliyetlerine aktif olarak devam eden Tecglass, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak anahtar teslim hizmet sunmaktadır.

Преимущество доставки в разобранном виде

Dünyanın dört bir yanındaki iş ortaklarımıza ve müşterilerimize bütün cam sistemlerini dilerseniz demonte halde %100 montaja uygun olarak gönderiyoruz.

Demonte cam balkon siparişleriniz öncelikle fabrikalarımızda montajlanır ve sizin de zorlanmadan kurabileceğiniz şekilde kurulum kılavuzu ile %100 montaja uygun demonte halde gönderilir. Montaj işlemini siz tarafınızca bizden bilgi ve destek alarak kolayca yapabilirsiniz.

телефон

+90 212 871 71 94

Электронная почта

info@tecglass.com.tr

Рассчитать цену