ЗАГРУЗКА

центр

Birbirinden Bağımsız Hareket Edebilen Paneller

Pivot katlanır cam sistemi modelleri ile zemine montelenmiş kilitler ile hareket ettirilmesi kolay bir sistemdir. Hizalanan paneller her alanda kullanılabilir. Açık konuma getirildiğinde havadar bir görüntü sağlar. Kapalı durumda ise güvenlik açısından önemli bir rol oynamaktadır.

Diğer cam sistemlerinde olduğu gibi Pivot katlanır cam sistemi de bir çok özelliğe sahip olmasından dolayı kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir.

Как работает система?

Pivot katlanır cam sistemi panelleri üst kısımda teker ile monte edilerek yapılmaktadır. Dik şekilde konumlandırılan bu paneller her biri ayrı olarak bağlanmaktadır. Birbirinden bağımsız olarak hareket eden bu paneller çeşitli yönlerde hareket edebilir. Bu durum temizlik ve konumlandırılma ile ilgili önemli avantajlar sağlamaktadır.

центр

Технические характеристики

Şeffaf Tasarım

Cam paneller şeffaf bir görünüme sahiptir istenilmesi taktirde mat bir görünüm elde edilebilir.

İzole Bir Yaşam

Maksimum kalitede ısı ve ses yalıtımı sağlayan paneller ek izolasyon ekipmanları ile isteğinize göre şekillendirilebilir.

Her Mekana Uygun

Her konsepte ayak uydurabilen hareketli cam paneller hastahane, restoran, kafe, alış veriş merkezleri, stadyumlar gibi bir çok alanda kullanıma uygundur.

Преимущество доставки в разобранном виде

Dünyanın dört bir yanındaki iş ortaklarımıza ve müşterilerimize bütün cam sistemlerini dilerseniz demonte halde %100 montaja uygun olarak gönderiyoruz.

Demonte cam balkon siparişleriniz öncelikle fabrikalarımızda montajlanır ve sizin de zorlanmadan kurabileceğiniz şekilde kurulum kılavuzu ile %100 montaja uygun demonte halde gönderilir. Montaj işlemini siz tarafınızca bizden bilgi ve destek alarak kolayca yapabilirsiniz.

телефон

+90 212 871 71 94

Электронная почта

info@tecglass.com.tr

Рассчитать цену