ЗАГРУЗКА

Slide Master Раздвижной механизм с изоляционным стеклом

Bir Çok Özellik Bir Arada

Kullanım kolaylığı açısından üstün performans sağlayan sürme cam balkonlar ısı ve ses yalıtımı konusunda rakiplerinden bir adım önde. Estetik duruşu ve özgün tasarımı sayesinde yıllara meydan okuyan bu sistem, kalite ve güvenlik unsurları ile ön plana çıkıyor. Her alanda kullanılmakta olan sürme konseptli cam balkonlar güvenilirlik ve sağlamlık açısından ciddi başarılara imza atmış bulunmaktadır.

Özel kilit sistemi sayesinde güvenilirlik konusunda kendini kanıtlamış bu sistem çift ve tek cam seçenekleri ile müşterilerin karşısına çıkıyor.

Konfor ve Konsept Bir Arada

Yüksek güvenlik unsurları ön planda bulundurularak tasarlanan sürgülü cam sistemi kullanıcılarına konforlu bir deneyim sunmaktadır. Özel olarak tasarlanmış rulman ayarlı bu sistem bulunduğu yüzeye sağlamlıkla ayak uydurabiliyor. Sürtünme ve ses yalıtımı konusunca ciddi sonuçlar elde edilmiş bu sistem tüm hava şartlarına uyumlu durumdadır.

Üstün Yalıtım Anlayışı

Tecglass güvencesi ile eviniz yaz aylarında serin, kış ayları sıcak aylarında sıcak geçecek. Isıcam özelliği sayesinde tek katmanlı camlara oranla üstün ısı yalıtımı sağlamaktadır.

Tüm Köşeler Açık

Köşeli mekanlar için özel olarak tasarlanan bu konsept birleşim panelleri bulunmamasından dolayı tamamen açık ve ferah bir görünüm elde edeceksiniz.

Avrupa Birliği Test Sertifikası

Slide Master Раздвижной механизм с изоляционным стеклом

Создайте прозрачную стену в своей жизни с помощью стеклянных балконных систем Tecglass

Свяжитесь с нами для получения подробной информации

Yapı Bilgisi

Çeşitli Cam Tasarımları

İhtiyacınız olan farklı kalınlıklarda cam ölçüleri sayesinde yalıtım düzeyleri en üst seviyede.

Güvenli Kilit Seçenekleri

Güvenilir kilit yöntemi ile üst düzey güvenlik önlemleri alınmaktadır. Ayrıca özel olarak tasarlanmış çocuk kilidi opsiyonu bulunmaktadır.

Raylı Sistem İle Kolay Kullanım

Raylı sistem sayesinde mekan türüne göre istenilen uzunlukta raylar tasarlanmaktadır. Bu raylar sayesinde üstün kullanım kolaylığı sağlanacaktır.

Paslanmaz Yapı

Rulman ve ray takımlarında paslanmaz yüzeyler kullanılmaktadır. Bu yüzeyler uzun kullanım avantajı sağlamaktadır.

Slide Master Раздвижной механизм с изоляционным стеклом

Sistem Nasıl Çalışır...

Isıcam özellikli Tecglass raylı cam balkon sisteminde ayrı paneller vardır. Bu panellerin her biri ayrı raylarda hareket etmektedir. Baştaki panel kapanma durumunda birbirlerine entegre olan bu paneller birbirlerine bağlı olarak hareket etmektedir. Açılma işlemi aynı şekilde gerçekleşir. Tam kapanma kısmına gelindiğinde sistem otomatik olarak kapanabilmektedir.

Slide Master Раздвижной механизм с изоляционным стеклом

Технические характеристики

İçten ve Dıştan Temlizlik

Özel kanat sistemi sayesinde tüm kanatlar birbirinden ayrılabilir. Özel olarak konumlandırılan bu kanatlar sayesinde hem iç kısım hem dış kısımdan kolayca silinebilmektedir.

Ek Perde ve Sineklik Entegrasyonu

Dış ray bölgesine istenilmesi durumunda ek olarak perde ve sineklik sistemi entegre edilebilir. Bu durum sayesinde kullanıcılara güneşten korunma veya şık bir tasarım opsiyonu sunulmaktadır.

Özel Su Tahliye Sistemi

Profiller üzerinde bulunan tahliye kanalları sayesinde su sızdırmazlık konusunda üstün başarı imkanı sağlanmaktadır. Alt ve iç kısımlarda bulunan bu kanallar sayesinde içeriye sızma ihtimali olan su engellenmiş olmaktadır.

Преимущество доставки в разобранном виде

Dünyanın dört bir yanındaki iş ortaklarımıza ve müşterilerimize bütün cam sistemlerini dilerseniz demonte halde %100 montaja uygun olarak gönderiyoruz.

Demonte cam balkon siparişleriniz öncelikle fabrikalarımızda montajlanır ve sizin de zorlanmadan kurabileceğiniz şekilde kurulum kılavuzu ile %100 montaja uygun demonte halde gönderilir. Montaj işlemini siz tarafınızca bizden bilgi ve destek alarak kolayca yapabilirsiniz.

телефон

+90 212 871 71 94

Электронная почта

info@tecglass.com.tr

Рассчитать цену