ЗАГРУЗКА

Системы застежек-молний

Складной стеклянный балкон Tecglass

Zip Perde Sistemleri İle Mekanınızda Keyifli Vakit Geçirin!

Basit kullanımıyla birlikte dış mekanlarda tercih edilen bir üründür. Arkadaşlarınız ve sevdikleriniz ile keyifli vakit geçirmenizi bizler için son derece önemlidir.

Zorlu Hava Koşullarına Dayanıklılık

Системы застежек-молний yağmur ve rüzgarlı hava şartlarına uyum sağlamaktadır. Kullanılan materyal gereği uzun yıllar boyunca direnç gösterir. Aynı zamanda bireylerin konforlu vakit geçirmelerinde oldukça etkilidir.

Modern ve Estetik Görünüm

Teras ve balkonlardaki güncel trendler doğrultusunda size uygun tasarımı oluşturuyoruz. Kişisel tercihleriniz ve söz konusu mekanın dizaynı beraber değerlendirilir. Bu sayede daha estetik mekanlar elde ediyoruz.

Hava Durumu Değişimlerine Göre Farklı Kullanım

Текгласс занавеска на молнии sistemleri gerekli tüm testlere tabi tutulmuş ve üstün başarı, performans sonucunda müşterilerimize sunulmuştur. Özellikle ani hava değişimi yaşanan bölgelerde üst düzey sonuç elde edilir. Hava ve ses yalıtımı testleri sayesinde dış mekanınızı her mevsim yaşamınıza dahil edin.

Uzaktan Kumanda ile Sistemi Kontrol Edebilme

Store perdelerden farklı olarak elektronik sistemlerden yararlanılır. Uzaktan kumanda mekanizmasıyla beraber pratik kullanım imkanı tanır. Minimal tasarımı sayesinde mekan içerisinde az yer kaplamasını sağlar. Uluslararası kalite standartları kapsamında gerekli testlere tabii tutulur.

Farklı Renk Seçenekleriyle Mekana Özel Tasarım 

İhtiyacınıza yönelik tasarlanan системы штор на молнии, son yıllarda pek çok kişi tarafından tercih edilir. Mevcut alanın mimari özelliklerine dayanarak stratejik çözümler geliştiriyoruz.

Наши сертификаты испытаний Европейского Союза

Системы застежек-молний
Системы застежек-молний
Системы застежек-молний
Системы застежек-молний

Текгласс и многое другое...
Получите свежий взгляд

Zip perde, hız ve performans açısından kullanıcılarda olumlu yönde geri dönüşler alan bir üründür. Panjur, sineklik ve stor perde gibi farklı işlevlerdeki ürünleri tek bir tasarım içerisinde toplanır. Çevresel etkenlere karşı özel olarak dizayn edilen kumaştan yararlanılır.

Modern Görünüm ve Dayanıklı Mekanizma 

Tasarım açısından dış mekanınız ile uyum sağlamaktadır. Sizler de modern ve ferah alanlara sahip olabilirsiniz. Güneş ışınlarının etkilerini azaltarak daha yaşanabilir ortamlar elde edilir. Yeni nesil motor sistemiyle dayanıklılığı oldukça yüksektir.

Kolay Bakım Avantajı

Kumaş türü ve yapısına bağlı olarak temizlik işlemlerini kolaylıkla yürütebilirsiniz. Bu sayede uzun yıllar boyunca kullanıma müsaittir.

Системы застежек-молний

Технические характеристики

Estetik ve Modern Tasarım

Ev ve ofislerinizin şık görünmesine önem veriyoruz. Profesyonel ekibimiz ile mekanınıza uygun tasarımı oluşturuyoruz.

Dış Faktörlere Karşı Koruma

Tecglass güvencesi kapsamında olumsuz hava koşullarına yönelik çözümler üretiyoruz. Güneş ışınları, yağmur ve sert rüzgarlara karşı yüksek koruma sağlıyoruz.

Yeni Nesil Perde Çeşitleri

Kalite ve ürün skalası bakımından müşteri memnuniyeti doğrultusunda hizmet vermekteyiz. Zip perde sistemleri ile şehir yaşamına uyum sağlayan çözümler sunuyoruz.

Uzaktan Kumanda Teknolojisi

Açılır kapanır özelliği ile pratik kullanıma sahiptir. Manuel perdelerin aksine kumanda aracılığıyla kolaylık sağlamaktadır.

İç ve Dış Mekan Arası Geçiş

Kafe ve restoranlar başta olmak üzere alternatif alanlar üretme noktasında oldukça etkilidir. İç mekan ile bahçe – teras arası geçişi oluşturur.

Özel Kumaş Kullanımı

Mikro delikleri olan perde kumaşı, mevcut alana temiz hava girmesine yardımcı olur. Daha yaşanabilir ve refah ortamlar elde edilir.

Создайте прозрачную стену в своей жизни с помощью стеклянных балконных систем Tecglass

Свяжитесь с нами для получения подробной информации

Часто задаваемые вопросы

Zip perde standart ölçülerde midir?

Tecglass zip perde, kullanıcıların istekleri ve mekanın özellikleri göz önünde bulundurularak belirli ölçülerde tasarlanır.

Zip perde dayanıklı mı?

Tecglass olarak deneyimli ekibimizle uzun ömürlü cam sistemleri üretiyoruz. Bu anlamda zip perde sistemleri, kaliteli kumaş seçimi ve üstün teknolojik imkanlarla öne çıkmaktadır.

Dış mekanda kullanıma uygun mu?

Güneş, rüzgar ve yağış gibi hava durumlarına karşı özel olarak dizayn edilmiştir. Bu nedenle bahçe ve teraslarda etkili sonuç verdiği kaydedilir.

Zip perde kumaşı nedir?

Mikro delikli yapıdaki bir kumaştan üretilir. Gölgelendirme özelliğiyle birlikte temiz havanın geçişine de izin vermektedir.

Ürün temizliği nasıl yapılır?

Ürüne zarar vermeyen maddelere sahip temizlik ürünleri tercih edilir. Yumuşak kıllı fırça aracılığıyla uygulamanın gerçekleştirilmesi ürünün dayanıklılığı için oldukça önemlidir.

Zip perde hangi alanlarda kullanılır?

Şık ve modern görünümüyle çeşitli alanlarda kullanıma müsaittir. Ev, ofis, restoran ve villa gibi farklı işlevlere sahip mekanlarda tercih edilir.

Преимущество доставки в разобранном виде

Dünyanın dört bir yanındaki iş ortaklarımıza ve müşterilerimize bütün cam sistemlerini dilerseniz demonte halde %100 montaja uygun olarak gönderiyoruz.

Demonte cam balkon siparişleriniz öncelikle fabrikalarımızda montajlanır ve sizin de zorlanmadan kurabileceğiniz şekilde kurulum kılavuzu ile %100 montaja uygun demonte halde gönderilir. Montaj işlemini siz tarafınızca bizden bilgi ve destek alarak kolayca yapabilirsiniz.

телефон

+90 212 871 71 94

Электронная почта

info@tecglass.com.tr

Рассчитать цену