ЗАГРУЗКА

Минимальная раздвижная система

Складной стеклянный балкон Tecglass

Yaşam Alanlarınızı Minimal Sürme Teknolojisiyle Kaliteli Hale Getirin!

Minimal sürme sistemi ile ferah ve huzurlu mekanlara sahip olabilirsiniz. Otomatik ve manuel seçenekleriyle farklı kullanım biçimleri bulunur. Kaliteli ve yaşanabilir dış mekanlar için minimal sürme sistemlerini tercih ediniz.

Yüksek Oranda Isı ve Ses Yalıtımı

Yapımı esnasında yeni nesil ekipmanlar kullanılır. Profiller arasında hava ve ısı bariyerlerine yer verilir. Böylelikle teras ve kış bahçesi içerisinde rahatlıkla vakit geçirebilirsiniz. Kış aylarında güneşten daha uzun süreler yaranabilirsiniz. Ses ve benzeri çevresel faktörlere karşı önleyici özelliğe sahiptir.

Estetik ve Zarif Görünüm 

Daha aydınlık ve ferah alanlar kazandırır. Mevcut alanınızın mimarisine yönelik olarak gerekli cam sisteminin tasarımı yapılır. Tecglass ve alanında yetkili ekibimiz tarafından siz kullanıcılarımızın görüşleri doğrultusunda hizmet vermekteyiz.

Sürme Kapı Sistemi 

Minimal sürme sistemi, döşeme altına gizlenen raylar aracılığıyla etkili bir şekilde kullanılabilir. Modern ve minimal yaklaşım benimsenerek arzu edilen cam tasarımı oluşturulur.

Dayanıklı ve Yüksek Kaliteli Ürün Tercihi

Global ölçekte kabul edilen standartlar doğrultusunda sağlamlık testlerine tabii tutulur. Tecglass güvencesi altında üretimi gerçekleştirilen ürünleri uzun yıllar kullanabilirsiniz. Kullanıcılarımızın emniyeti ve huzuru bizler için oldukça önemlidir.

Dış Mekanlarınız İçin Özel Tasarım

Yüksek kaliteli sürme sistemler balkonunuz da hayal ettiğiniz konsepti yaratmanıza öncü olur. Dış ve iç profillere birbirinde bağımsız renkler tercih edilebilir. Özgün ve size özel cam tasarımına kavuşabilirsiniz.

Avrupa Birliği Testi Sertifikalarımız

Минимальная раздвижная система
Минимальная раздвижная система
Минимальная раздвижная система
Минимальная раздвижная система
Минимальная раздвижная система

Tecglass ve Dahası...
Ferah Bir Görünüm Elde Edin

Текгласс minimal sürme sistemi, kişilere çeşitli avantajlar sunmaktadır. Eşiksiz mekanizması sayesinde yer kazanımı söz konusudur. Dayanıklılık testlerini geçerek uzun yıllar boyu etkili bir şekilde kullanılır. Ek olarak çevresel faktörlere karşı önleyici özelliğe sahiptir.

Elektronik Açılır Kapanır Sistem

Alt yapısında kullanılan sistemler, manuel ve otomatik olmak üzere ikiye ayrılır. Son yıllarda uzaktan kumandayla açılır kapanır özelliğe sahip cam tasarımlar sıklıkla tercih edilir. Yeni nesil mekanizma ve pratik kullanımıyla öne çıkmaktadır.

Geniş Cam Yüzeylerle Aydınlık Mekanlar

Duvar içerisine gizlenen profiller ve minimal tasarımıyla benzerleri arasından ayrışmaktadır. Bulunduğu alanı olduğundan daha geniş ve aydınlık gösterir. Aynı zamanda modern tasarımıyla geçirilen vaktin kalitesini arttırır.

Минимальная раздвижная система

Teknik Özellikler

Yeni Nesil Tekerlek Mekanizması

Benzer cam sistemlerine kıyasla kolay kullanımı nedeniyle tercih edilir. Sürme tekerlek mekanizmaları arasında gelişmiş alt yapısıyla öne çıkmaktadır.

Modern ve Minimal Tasarım

Tecglass farkıyla minimal sürme sistemi ile beraber hayal ettiğiniz tasarıma kavuşabilirsiniz. Estetik ve modern tasarımıyla ev, ofis ve bahçe gibi farklı alanlarda kullanıma uygundur.

İstenilen Tasarıma Yönelik Profil Boyutları

Çeşitli renklere sahip alüminyum panellerle arzu ettiğiniz cam tasarımına kavuşabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz tarafından farklı profil boyutlarında cam sistemlerinin kurulumu gerçekleştirilir.

Isı ve Ses Bariyeri

Gelişmiş ekipmanlar sayesinde üst düzeyde ses ve ısı izolasyonu elde edilir. Gürültü ve benzeri etkenleri en az seviyeye indirir. Yaz ve kış mevsimi şartlarına kısa sürede uyum sağlayarak yaşanabilir ortamlar elde edilir.

Aydınlık ve Ferah Yaşam Alanları

Minimal sürme sistemi içerisinde geniş yüzeye sahip cam panellerine yer verilir. Böylelikle söz konusu ortamın güneş ışınlarından daha yüksek oranda faydalanmasına yardımcı olunur.

Elektronik Açma Kapama Özelliği

Otomatik teknik alt yapısı, kullanıcılara pek çok açıdan avantaj sağlar. Tek bir kumanda hareketiyle cam sistemleri açılıp kapanabilmektedir. Yüksek oranda müşteri memnuniyeti yaşandığı kaydedilir.

Создайте прозрачную стену в своей жизни с помощью стеклянных балконных систем Tecglass

Свяжитесь с нами для получения подробной информации

Часто задаваемые вопросы

Dış mekanlarda neden minimal sürme sistem tercih etmeliyiz?

Tecglass güvencesi altında dış mekan ve balkonlarda çok sayıda avantaj sağlar. Kolay kullanımı ve dayanıklı mekanizması nedeniyle tercih edilir.

Minimal sürme sistemleri su sızdırır mı?

Yağmur ve kar yağışı gibi olumsuz hava koşullarına karşı yüksek oranda koruma sağlar.

Uzaktan kumandalı alt yapı nasıl kullanılır?

Yeni nesil mekanizması sayesinde manuel sistemlere göre bazı farklı yönleri bulunur. Uzaktan kumanda ile pratik bir şekilde açılır kapanır özelliği bulunur.

Mekanizmanın paslanma ve dayanıklılık durumu nedir?

Tecglass olarak son teknolojik alt yapıya sahip materyalleri kullanmaktayız. Ürünlerimiz uluslararası ölçekte geçerliliği olan testlere tabii tutulur.

Преимущество доставки в разобранном виде

Dünyanın dört bir yanındaki iş ortaklarımıza ve müşterilerimize bütün cam sistemlerini dilerseniz demonte halde %100 montaja uygun olarak gönderiyoruz.

Demonte cam balkon siparişleriniz öncelikle fabrikalarımızda montajlanır ve sizin de zorlanmadan kurabileceğiniz şekilde kurulum kılavuzu ile %100 montaja uygun demonte halde gönderilir. Montaj işlemini siz tarafınızca bizden bilgi ve destek alarak kolayca yapabilirsiniz.

телефон

+90 212 871 71 94

Электронная почта

info@tecglass.com.tr

Рассчитать цену