ЗАГРУЗКА

Биоклиматическая беседка

Складной стеклянный балкон Tecglass

Gölgelendirme Sistemlerinde Güncel Teknoloji

Bioklimatik Pergola Sistemi, alüminyum panelleriyle bahçenizde yeni nesil alanlar oluşturmanızda katkı sağlar.

Farklı Açılarda Kullanım İmkanı

Kendi çevresinde hareket eden panelleri bulunur. Böylelikle farklı açılarda gölgelendirme sağlanarak kişilerin konforlu vakit geçirmelerini sağlıyoruz.

İhtiyaca Yönelik Kullanım İmkanı 

Bioklimatik pergola, arzu edilen şekilde kullanılabilir. İster tamamen açık ister yarı açık biçimdeki tavana sahip terasta keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Rüzgar, Yağmur Gibi Etkenlere Karşı Üstün Koruma 

Teras ve kış bahçenizi yenilikçi sistemlerle dekore edebilirsiniz. Son teknik imkanlar sayesinde rüzgar, yağmur ve kar gibi çevresel etkenleri önlemektedir.

Eşzamanlı Olarak Havalandırma ve Gölgelendirme Avantajı

Farklı açılara hareket edebilen panelleri sayesinde çeşitli amaçlar doğrultusunda kullanılabilir. Биоклиматическая беседочная система ile ortama temiz hava girişi sağlanır. Aynı zamanda güneş ışınlarının olumsuz etkilerine karşı önleyici özelliği bulunur.

Modern ve Estetik Tasarım ile Yaşanabilir Alanlar

Tecglass güvencesi ve profesyonel ekibiyle ihtiyacınıza yönelik hizmet vermekteyiz. Bahçe ve teraslar sosyal ilişkilerin geçtiği alanlardır. Modern tasarımlar ile birlikte pek çok kişi tarafından tercih edilir.

Avrupa Birliği Testi Sertifikalarımız

Биоклиматическая беседка
Биоклиматическая беседка
Биоклиматическая беседка
Биоклиматическая беседка
Биоклиматическая беседка

Tecglass ve Dahası...
Ferah Bir Görünüm Elde Edin

Yaz ve kış mevsimlerinde kullanım kolaylığı sağlayarak alternatif mekanlar oluşturuyoruz. Tecglass olarak uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile cam ve tavan tasarımlarında stratejik çözüm olanakları sunuyoruz.

Dış Etkenlere Karşı Dayanıklı Mekanizma

Bioklimatik pergola sistemi kapsamında son teknolojik imkanlardan yararlanılır. Bu nedenle ses ve ısı yalıtımı oluşturularak daha konforlu bir alan haline gelir.

Yeni Nesil Alt Yapısıyla Pratik Kullanım

Manuel tavan sistemlerinin aksine kullanım açısından daha pratik çözümler sunar. Kumanda aracılığıyla kolaylıkla açılır kapanır özelliğe sahiptir. Böylelikle onarım gerektiren hizmetlere gerek kalmamaktadır.

Teras ve Açık Alanlarda Estetik Görünüm

Restoran ve cafelerde sıklıkla tercih edilen bir üründür. Estetik anlamda mekana yenilikçi bir hava katmaktadır. Tavan sistemleri arasında her türlü soruna yönelik çözüm önerisi niteliğindedir.

Биоклиматическая беседка

Teknik Özellikler

Pratik Kullanım

Elektronik alt yapısı sayesinde çok sayıda kişi tarafından kolaylıkla kullanılabilir.

Üstün Güvenlik Önlemleri

Tecglass olarak tecrübeli teknik ekibimiz ile birlikte kullanıcılarımızın emniyetini önemsiyoruz. Bu doğrultuda bioklimatik pergola sistemi kurulumu esnasında gerekli güvenlik tedbirlerini alarak hareket ediyoruz.

Farklı Açılarda Kullanılabilen Paneller

Gün içerisinde güneş ışınlarına farklı açılarda maruz kalıyoruz. Yeni nesil tavan sistemiyle beraber teras ve bahçemizde daha keyifli vakit geçirebilirsiniz. Hareketli panelleriyle artık daha yaşanabilir alanlara kavuşabilirsiniz.

Temiz Hava Girişi

Ferah ve temiz hava barındıran ortamlar sayesinde geçirdiğimiz zamanın kalitesi artmaktadır. Tavan sistemi içerisinde bulunan hareketli panellerle söz konusu alanı havalandırabilirsiniz.

Bakım ve Onarım Avantajı

Bioklimatik pergola, tamamen açılır özelliğiyle bakım ve onarım işlemlerinde de avantaj sağlar. Özellikle temizlik ve bakım ile ilgili uygulamaları pratik ve güvenli bir şekilde yürütebilirsiniz.

Olumsuz Hava Koşullarına Karşı Koruma

Kullanılan materyaller gereği ısı ve ses izolasyonu özelliği mevcuttur. Dolayısıyla olumsuz hava koşullarına karşı üstün koruma elde edilir. Kış aylarında da arzu ettiğiniz şekilde vakit geçirebilirsiniz.

Создайте прозрачную стену в своей жизни с помощью стеклянных балконных систем Tecglass

Свяжитесь с нами для получения подробной информации

Часто задаваемые вопросы

Dış mekanlarda neden bioklimatik pergola tercih etmeliyim?

Alternatif kullanım olanaklarıyla mekanınızı arzu edilen şekilde tasarlayabilirsiniz. Farklı açılarla gün ışınlarından yararlanılabilir.

En uygun ürünü nasıl seçebilirim?

Tecglass, farklı tavan sistemleriyle kullanıcılara seçenekler sunmaktadır. Bioklimatik pergola, bu anlamda gelişmiş teknik alt yapısıyla tercih edilir.

Bioklimatik ne demek?

Doğal çevresel etkenlerden yararlanarak otomatik olarak hareket ettirilir. Klima gibi havalandırma sistemlerine gerek duyulmamaktadır.

Bioklimatik pergola sistemi ısı ve ses yalıtımı sağlar mı?

Ses, ısı ve diğer dış etkenlere karşı sağladığı avantajlar bulunur. Tercih edilen ekipmanlar ve materyaller sayesinde yalıtım özellikleri bulunur.

Преимущество доставки в разобранном виде

Dünyanın dört bir yanındaki iş ortaklarımıza ve müşterilerimize bütün cam sistemlerini dilerseniz demonte halde %100 montaja uygun olarak gönderiyoruz.

Demonte cam balkon siparişleriniz öncelikle fabrikalarımızda montajlanır ve sizin de zorlanmadan kurabileceğiniz şekilde kurulum kılavuzu ile %100 montaja uygun demonte halde gönderilir. Montaj işlemini siz tarafınızca bizden bilgi ve destek alarak kolayca yapabilirsiniz.

телефон

+90 212 871 71 94

Электронная почта

info@tecglass.com.tr

Рассчитать цену