ЗАГРУЗКА

Eşiksiz Katlanır Cambalkon

Концепция обслуживания качества Tecglass

Katlanır cam sistemleri uzun süre kullanım için uygundur. Rampa üzerine uygulanan açılabilen eşiksiz cam balkon tüm kullanım alanları için uygundur. Geçiş bölümlerinde zemine uygulanan bu işlem güvenilir bir görüntü elde eder. İhtiyaç duyulan tüm alanlarda kullanılabilmektedir.

Katlanabilir Cam Balkonların Sağladığı Avantajlar

Katlanabilen cam balkon sistemleri ses ve ısı yalıtımı sağlamaktadır. Hava izolasyonu sağlayan bu sistem enerji tasarrufu için önemli ölçüde fayda sağlamaktadır. Toz ve kire karşı etkin çözüm oluşturan bu sistemler özel kilit sistemleri ile hırsızlık riskini azaltmaktadır. Estetik açısından şık bir görünüm oluşturmasının yanında koyu renkler tercih edilmesi durumunda mahremiyet ortamı yaratabilirsiniz.

Преимущество доставки в разобранном виде

Dünyanın dört bir yanındaki iş ortaklarımıza ve müşterilerimize bütün cam sistemlerini dilerseniz demonte halde %100 montaja uygun olarak gönderiyoruz.

Demonte cam balkon siparişleriniz öncelikle fabrikalarımızda montajlanır ve sizin de zorlanmadan kurabileceğiniz şekilde kurulum kılavuzu ile %100 montaja uygun demonte halde gönderilir. Montaj işlemini siz tarafınızca bizden bilgi ve destek alarak kolayca yapabilirsiniz.

телефон

+90 212 871 71 94

Электронная почта

info@tecglass.com.tr

Рассчитать цену