LOADING

Removable Full Balcony Guillotine System

Çok Fazla Özellik Bir Arada

Silinebilen giyotin formundaki cam balkonlar normal cam balkonlar gibi el ile açılıp kapatılmaz. Otomatik olarak çalışan bu sistem sayesinde yer tasarrufu ayrıca konfor açısından oldukça önemli bir seçenek oluşturmaktadır.

Yüksek ısı ve darbe testlerine maruz bırakılan ve kullanımı onaylanmış bu sistemin silinebilir olması nedeniyle dikkatleri üzerine çekiyor. Temizlik modu sayesinde panellerin iç mekana açılması sayesinde kolayca ve güvenli bir şekilde temizlenebilmektedir.

Silinebilen Giyotin Cam Balkonun Özellikleri

Removable Full Balcony Guillotine System

Kullanım Kolaylığı

Tecglass silinebilen giyotin cam balkon sayesinde el ile işlem yapma durumu sona eriyor. İstenilen ölçüde açılabilen bu sistem kullanıcılar için üstün konfor sağlıyor.

Sağlamlık ve Güvenilirlik

Silinebilen giyotin cam balkon sistemi tasarım aşamasında güvenlik unsuru en üst düzeyde tutulmaktadır. Kötü hava koşulları ve aşırı sıcaklar için yüksek önlemler alınarak tasarlanan bu sistem ayrıca sızdırmazlık konusunda üstün başarı puanına sahip. Temizlik modu sayesinde dış yüzeyleri temizlerken dışarı sarkma durumu artık tarih oluyor.

Kalite İkonu

Avrupa standartları kalitesinde üretilen paneller gerekli yağmur, rüzgar ve darbe testlerine tabi tutulmuş ve yüksek kalitede başarılı sonuçlar elde etmiştir.

Üstün Güvenlik

Özel tasarım sayesinde tüm güvenlik önlemleri düşünülmüştür. Yüksek kalitedeki camlar ve özel kilit mekanizmaları sayesinde güvenilirliği kanıtlanmıştır.

Kullanıcılar için En İyi Hizmeti Sunan Tecglass Ürünleri için

Tecglass ile Konfor ve Güven Parmaklarınızın Ucunda

Özel olarak hazırlanan tüm Tecglass ürünleri yüksek seviyeli testlerden geçmektedir. Tüm hava koşullarında ve yüksek seviyeli darbe testleri sayesinde güvenilir bir yaşam oluşturur.

Kolay Kontrol

Uzaktan kumanda sayesinde kolay kontrol edilebilen bi sistem kullanıcılara konforlu bir yaşam sunuyor.

Sıvı Sızdırmaz

Su tahliye kanalları sayesinde sıvı sızdırma konusunda üstün performans sağlamaktadır.

Ses Yalıtımı

Ses yalıtımı konusunda başarılı sonuçlar elde etmiş bu sistem çalışması durumunda maksimum sessiz bir performans sergilemektedir.

Ayarlanabilir

Mekanizma sayesinde paneller sabitlenir ve hareket etmesi önlenir

Kolay Kurulum

Kolay kurulum sayesinde montaj işlemi kısa sürmektedir.

Elektrik Kesintisinden Etkilenmez

Ups sistemi sayesinde elektrik kesintisi sorun teşkil etmez

Disassembled Shipping Advantage

Dünyanın dört bir yanındaki iş ortaklarımıza ve müşterilerimize bütün cam sistemlerini dilerseniz demonte halde %100 montaja uygun olarak gönderiyoruz.

Demonte cam balkon siparişleriniz öncelikle fabrikalarımızda montajlanır ve sizin de zorlanmadan kurabileceğiniz şekilde kurulum kılavuzu ile %100 montaja uygun demonte halde gönderilir. Montaj işlemini siz tarafınızca bizden bilgi ve destek alarak kolayca yapabilirsiniz.

Telephone

+90 212 871 71 94

E-mail

info@tecglass.com.tr

Calculate Price