LOADING

SliderNext New Generation Sliding System

Tecglass Foldable Glass Balcony

Panoramik Görüntü ve Yüksek Güvenlik Olanağı

Son dönemde cambalkon sistemleri arasında SliderNext New Generation Slider sağladığı avantajlarla öne çıkmaktadır. Birbirini tamamlayan cam panelleri sayesinde ev ve ofisinizin görüş açısı kapanmaz.

Çevreden Gelen Sesleri Engeller

Kusursuz hareket fonksiyonlarına sahip kanatlarda yer alan fırça sistemiyle dışarıdaki gürültünün önüne geçilir. Bu sayede dışarıdan gelen sesleri izole ederek içeri girmesini önler.

Çoklu Seçenekleriyle Akıllı Kilit Sistemi

Kullanım alışkanlığına bağlı olarak köşe, yan ve orta kilit özellikleri tercih edilebilir. Bu sayede her bir cam panel bağımsız olarak harekete geçirilir.

Hava, Su ve Gürültü Geçirmezlik

Tecglass olarak uzman ekibimizle yaşam alanlarınızı daha konforlu hale getiriyoruz. Albert Genau güvencesi ile yüksek izolasyon özelliğine sahip mekanlar tasarlıyoruz. Yağmur, rüzgar ve sesleri büyük ölçüde kesmektedir.

Kesintisiz Panoramik Görüntü 

Ayarlanabilir profillere sahip SliderNext New Generation Slider Sistemi sayesinde görüş alanınızı koruyarak aydınlık ve ferah alanlar kazandırıyoruz.

Pratik Kullanım ve Kolay Temizleme Özelliği

Kullanıcılar tarafından merak edilen ve sıkça sorulan sorular arasında yer alır. Cam yüzeylerin üst üste gelme sorunu yaşanmaması nedeniyle kolaylıkla temizlik ve bakım işlemlerini yapabilirsiniz.

Our European Union Testing Certificates

SliderNext New Generation Sliding System
SliderNext New Generation Sliding System
SliderNext New Generation Sliding System
SliderNext New Generation Sliding System
SliderNext New Generation Slider

Tecglass and More...
Get a Fresh Look

We create alternative spaces by providing ease of use in summer and winter seasons. As Tecglass, we offer strategic solution opportunities in glass and ceiling designs with our many years of experience.

Mechanism Resistant to External Factors

SliderNext New Generation Slider ile beraber son teknolojik imkanlardan yararlanılır. Bu nedenle ses ve ısı yalıtımı oluşturularak daha konforlu bir alan haline gelir.

Aynı Profil ile Farklı Tasarım Seçenekleri

Eşikli – eşiksiz ve çıtalı – çıtasız olarak farklı tasarım opsiyonları bulunur. İzolasyon derecesi ve kullanıcıların istekleri doğrultusunda 8 ayrı sürme sistem elde edilmektedir.

Aesthetic Appearance in Terraces and Open Areas

Restoran ve cafelerde sıklıkla tercih edilen bir üründür. Estetik anlamda mekana yenilikçi bir hava katmaktadır. Cambalkon sistemleri arasında mimari sorunlara yönelik çözüm önerisi niteliğindedir.

SliderNext

Technicial Specifications

5 Farklı Kilit Seçeneği

Yüksek güvenlik önlemlerini sağlamak için Kancalı, İspanyolet, Barelli, Havuz ve Tak-Çıkar adı verilen 5 ayrı sistem bulunur.

Özel Tasarım Profiller

Tecglass olarak profesyonel saha ekibimiz ile mekana özel 10 mm ile 20 mm arasında değişen profil uyguluyoruz. SliderNext New Generation Slider Sistemi farklı alanlara göre tasarlanabilir.

Hızlı ve Güvenilir Montaj

Uzman ve deneyimli ekibimiz tarafından Albert Genau güvencesi altında bütün aksesuarlar eksiksiz bir şekilde kurulum noktasına taşıyoruz

Değişken Eşik Yüksekliği

Teras, balkon ve kış bahçesinin yapısal özelliklerine göre eşik ayarlaması yapılır. Hangi amaçla kullanacağınıza bağlı olarak SliderNext içerisinde yer alan materyaller uyarlanabilir.

Kesintisiz Görüş Alanı

Cam panellerin birbirini tamamlaması sebebiyle panoramik manzaraya sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda kişilere estetik alanlar yaratması sebebiyle tercih edilen bir üründür.

Isı ve Ses İzolasyonu

Dışarıdan maruz kalınan ses ve ısı gibi etkenleri önleme özelliğine sahiptir. Gizli fırçalarıyla beraber cam kanatlar pürüzsüz bir şekilde kapanabilir.

Build a Transparent Wall in Your Life with Tecglass Glass Balcony Systems

Contact us for detailed information

Frequently Asked Questions

Katlanır Cam Balkon mu Sürgülü Cam Balkon mu?

Üst katlardaki daireler ve metrekare açısından küçük alanların katlanır cam balkon sistemi tercih etmesini öneriyoruz. Bakım ve temizlik kolaylığı bakımından da avantaj sağlar.

Sürme cam sistemleri nedir?

SliderNext Yeni Nesil Sürme sisteminin iç kısmında ray mekanizması üstünde hareket edebilme özelliğiyle öne çıkmaktadır.

SliderNext Yeni Nesil Sürme Sistemin tercih edilme sebepleri nelerdir?

Panoramik görüntü ile beraber ısı – ses izolasyonu olanağı bulunur. Akıllı kilit sistemi sayesinde ihtiyacınıza göre uyarlanabilir.

Kullanılan materyaller dayanıklılık açısından uzun ömürlü müdür?

Tecglass farkı ve Albert Genau güvencesiyle yağmur, rüzgar gibi dış etkenlerden zarar görme olasılığı düşüktür. Ev, ofis ve restoranlarda uzun yıllar kullanıma elverişlidir.

Disassembled Shipping Advantage

Dünyanın dört bir yanındaki iş ortaklarımıza ve müşterilerimize bütün cam sistemlerini dilerseniz demonte halde %100 montaja uygun olarak gönderiyoruz.

Demonte cam balkon siparişleriniz öncelikle fabrikalarımızda montajlanır ve sizin de zorlanmadan kurabileceğiniz şekilde kurulum kılavuzu ile %100 montaja uygun demonte halde gönderilir. Montaj işlemini siz tarafınızca bizden bilgi ve destek alarak kolayca yapabilirsiniz.

Telephone

+90 212 871 71 94

E-mail

info@tecglass.com.tr

Calculate Price