تحميل

الأذين

Her Mekana Uygun Cam Sistemi

Tecglass hareketli cam sistemleri yaratıcı ve güvenilir ürünleri ile sektörde adından sıkça söz ettiriyor. Park alanlı hareketli cam sistemi panellerin sabit şekilde durmasına yardımcı olur. Bu sayede panel kolayca ayarlanabilir ve konumlandırılabilir.

Gizlenebilir Konumlandırma: Tecglass mekanın uygunluğu baz alınarak gerekli yerlere gizlenme işlemi yapılabilmektedir.

Paslanmaz Yapılar:  Kullanılmakta olan aksesuarlarımızda paslanmaya karşı özel koruma yöntemleri geliştirilmiştir. Bu aksesuarlar uzun süreli kullanım avantajı sağlamaktadır.

Sistem Nasıl Çalışır?

Park alanı hareketli cam sistemi panel bağlantı durumu üst ve alt olmak üzere biribirine bağlanmaktadır. Park alanındaki yuvalar sayesinde sistem park alanında dik bir şekilde konumlandırılabilmektedir.

الأذين

المواصفات الفنية

Şeffaf Tasarım

Cam paneller şeffaf bir görünüme sahiptir istenilmesi taktirde mat bir görünüm elde edilebilir.

İzole Bir Yaşam

Maksimum kalitede ısı ve ses yalıtımı sağlayan paneller ek izolasyon ekipmanları ile isteğinize göre şekillendirilebilir.

Her Mekana Uygun

Her konsepte ayak uydurabilen hareketli cam paneller hastahane, restoran, kafe, alış veriş merkezleri, stadyumlar gibi bir çok alanda kullanıma uygundur.

ميزة الشحن المفككة

Dünyanın dört bir yanındaki iş ortaklarımıza ve müşterilerimize bütün cam sistemlerini dilerseniz demonte halde %100 montaja uygun olarak gönderiyoruz.

Demonte cam balkon siparişleriniz öncelikle fabrikalarımızda montajlanır ve sizin de zorlanmadan kurabileceğiniz şekilde kurulum kılavuzu ile %100 montaja uygun demonte halde gönderilir. Montaj işlemini siz tarafınızca bizden bilgi ve destek alarak kolayca yapabilirsiniz.

هاتف

+90 212 871 71 94

بريد إلكتروني

info@tecglass.com.tr

حساب السعر