تحميل

نظام الزجاج المقصلة

Kolay Açılıp Kapanan Cam Sistemi

Uzaktan kumandalı sistem sayesinde kolayca açılıp kapanabilen bu sistem tüm mekanlar için kullanılmaktadır. Özel ısıcam konforu sayesinde tüm mevsimlerde üstün ısı yalıtımı sağlanmaktadır.

Hareketli olarak kurgulanan zincir sistemi sayesinde pratik ve sade bir görünüme sahiptir. Ups entegresi sayesinde elektrik kesintilerine karşı korunabilmektedir.

Tüm profillerin birleşim kısımlarında üst düzey yalıtım sistemi kullanılmaktadır. Bu yalıtım sistemi sayesinde her mevsimde konforu yakalayacaksınız.

Hassas Ayar Sistemi:

Ayar sistemi sayesinde panellerin kontrol dışında hareket etmesi önlenmektedir. Bu sistem istenildiği zaman ayarlanabilmektedir.

Tecglass Güvencesi:

Üstün güvenilirlik anlayışı ile çıktığımız bu yolda müşterilerimiz her anında yanında olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Son Derece Sessiz:

Tecglass giyotin cam sistemi son derece sessiz şekilde hareket etmektedir. Yan tekerlekler ve raylar sayesinde sistem minimum sessizlikle çalışmaktadır.

نظام الزجاج المقصلة

Giyotin Cam Sistemlerinin Özellikleri

Özel Zincir Sistemi

Ağır yüklerin taşınmasında büyük kolaylık sağlayan 500 kg kadar yük taşıyabilen zincir sistemi sayesinde paneller güvenle taşınabilmektedir.

Otomatik Hareket Sistemi

Sistemin uzaktan kumanda sayesinde tek bir işlem ile kolayca hareket ettirilmesi mümkündür. Bu durum kullanıcılarda özel kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

نظام الزجاج المقصلة

Yapılan Testler

Giyotin cam sistemi özel olarak gerekli tüm testlere tabi tutulmuştur. Rüzgar, kötü hava koşulları, ses ve sıcaklık testlerine tabi tutulan bu sistem Avrupa kalitesi standarları dahilinde üstün başarılı sonuçlar üretmiştir.

نظام الزجاج المقصلة

Darbe Dayanıklılık

نظام الزجاج المقصلة

Su Geçirmezlik

نظام الزجاج المقصلة

Rüzgar Testi

نظام الزجاج المقصلة

Hava Geçirmezlik

Giyotin cam seçenekleri ile konforlu ve estetik bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Estetik Görünüm

Motor ve zincirlerin gizlenmesi sayesinde giyotin cam paneller estetik bir forma kavuşmaktadır.

Özel Boya Desteği

Kir ve parmak izlerine karşı kullanılan özel boyalar sayesinde kir ve parmak izlerinden uzak bir seçenek.

ميزة الشحن المفككة

Dünyanın dört bir yanındaki iş ortaklarımıza ve müşterilerimize bütün cam sistemlerini dilerseniz demonte halde %100 montaja uygun olarak gönderiyoruz.

Demonte cam balkon siparişleriniz öncelikle fabrikalarımızda montajlanır ve sizin de zorlanmadan kurabileceğiniz şekilde kurulum kılavuzu ile %100 montaja uygun demonte halde gönderilir. Montaj işlemini siz tarafınızca bizden bilgi ve destek alarak kolayca yapabilirsiniz.

هاتف

+90 212 871 71 94

بريد إلكتروني

info@tecglass.com.tr

حساب السعر